Vestuvių fotografas

Sveiki, mano vardas Sandra ir aš esu vestuvių fotografas.

Fotografuoju vestuves Vilniuje ir visoje Lietuvoje. 

Susisiekite su manimi jei norite gražių savo vestuvių šventės reportažo fotografijų ir jaukios vestuvių portretų fotosesijos.

Užfiksuosiu jausmingiausias ir gražiausias pasiruošimo šventei akimirkas, vestuvių ceremoniją, pačią šventę ir jaunųjų vestuvių fotosesiją.

 

Įamžinsiu gražiai suspindusias Jūsų ir Jūsų šventės svečių emocijas.

 

O vestuvių fotosesijos metu kartu sukursime daug gražių, stilingų, meniškų jaunųjų portretų, o taip pat ir žaismingų meilės istorijų.

Vestuvės yra ypatinga ir svarbi šventė Jums ir Jūsų artimiesiems, todėl vestuvių fotografas stengiasi įamžinti visus šventės dalyvius ir svečius, pagauti jų emocijas, užfiksuoti šventės vietos unikalumą ir grožį, atskleisti vestuvių ceremonijos stebuklingumą, apsikeitimą žiedais ir vienas kitam švelniai ištartą "TAIP".

Vestuvių fotografas - tai Jūsų šventės dokumentuotojas. Nuo jo labai priklauso, kokius prisiminimus turėsite žiūrėdami savo vestuvių fotografijas.

Vestuvių fotografė Vilniuje Sandra

Fotografuojant vestuves, kaip geras vestuvių fotografas, visada stengiuosi užfiksuoti ne tik, saugius kadrus, kurių Jūs tikitės, bet ir sukurti kažką naujo, unikalaus, kas labiausiai atspindėtų Jūsų vestuvių šventės unikalumą ir Jūsų grožį.

Peržiūrėkite buvusių vestuvių fotosesijų akimirkas.

Susisiekite ir sužinokite, ar dar laisva Jūsų planuojamos vestuvių šventės data!

Vestuvių fotografas

sanpolserphoto@gmail.com

Tel: +37062460107

m.me/Sanpolser.photo

facebook.com/Sanpolser.photo

Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva