top of page

Vestuvių fotosesija Vilniuje

2-jų valandų vestuvių fotosesija Vilniuje kainuos 220 €.
Gausite 100 retušuotų nuotraukų.

Papildomos valandos po 110 €.

Vestuvių fotosesija Lietuvoje  

6-ių valandų vestuvių fotosesija Lietuvoje kainuos 660 €.

Iš 6-ių valandų vestuvių fotosesijos paruošiame apie 300 redaguotų fotografijų.

Papildomos valandos po 110 €. 

Susisiekite ir sužinokite, ar laisva Jūsų vestuvių fotosesijos data! 

Vestuvių fotosesija Vilniuje

Vestuvių fotosesija Vilniuje yra vienas svarbiausių ir ilgiau išsaugomų vestuvių detalių. Tai ne tik puiki proga užfiksuoti gražiausias švenčių akimirkas, bet ir puiki galimybė parodyti savo meilę ir rūpestį vienas kitam. Vestuvių fotosesijos metu profesionalūs fotografai užfiksuoja nuostabius momentus, tokius kaip pirmieji vedybinės poros žingsniai, pirmasis sutuoktinių bučinys ir kitas svarbias akimirkas.

 

Vestuvių fotosesijos Vilniuje metu svarbu pasirinkti tinkamą fotografą, kuris sugebės užfiksuoti jūsų asmenybes ir emocijas, bei sukurti unikalias nuotraukas, kurias prisiminsite visą gyvenimą. Be to, vestuvių fotosesijos metu svarbu pasirinkti tinkamą vietą, kuri atspindėtų jūsų asmenybes ir būtų tinkamas fonas jūsų naujai sukurtos šeimos fotografijoms. Galite pasirinkti gražią gamtą, istorinį pastatą ar net miesto centre esantį skverą.

 

Vestuvių fotosesija Vilniuje yra vienas svarbiausių ir emocingiausių vestuvių detalių, todėl svarbu pasirinkti gerą fotografą ir tinkamą vietą, kad užfiksuotumėte šias nuostabias akimirkas visam laikui.

Vestuvių fotosesija Vilniuje

sanpolserphoto@gmail.com

Tel: +37062460107

m.me/Sanpolser.photo

facebook.com/Sanpolser.photo

Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

bottom of page