top of page

Laukimo fotosesija Vilniuje

1-os valandos laukimo fotosesija Vilniuje kainuos 80 .

1-os valandos laukimo fotosesija Vilniuje studijoje kainuos nuo 110 iki 130 € priklausomai nuo pasirinktos studijos.
 
Gausite 25-ias retušuotas fotografijas.

Galiu atsiųsti fotostudijų įrengimo pavyzdžius su konkrečiomis kainomis.

Laukimo fotosesija Vilniuje -  skirta užfiksuoti jūsų nepakartojamas laukimo akimirkas. Aš, kaip profesionali fotografė, suprantu šio laikotarpio svarbą ir jautrumą. Tai yra laikas, kai jūs patiriate daug emocijų, džiaugsmo ir net iššūkių.
 

Mano tikslas - sugauti šias unikalios vertės akimirkas, užfiksuoti objektyvu ir padėti jums sukurti nuostabius prisiminimus. Vilnius yra pilnas nuostabių vietų, kurias galime pasirinkti jūsų fotosesijai - nuo senamiesčio gatvių iki gamtos rojaus parkuose, Nuo namų aplinkos iki šventiškai dekoruotų studijų.
 

Aš puikiai suprantu, kad kiekvienas laukimo laikotarpis yra skirtingas. Todėl dirbsime kartu su jumis, kad suprastume jūsų individualius poreikius ir pageidavimus. Sukursime tokia laukimo fotosesiją Vilniuje, kuri atspindės jūsų unikalumą ir jūsų istoriją.
 

Leiskite man padėti jums užfiksuoti šį ypatingą laikotarpį jūsų gyvenime gražiomis, jautriomis ir profesionaliomis fotografijomis. Susisiekite su manimi šiandien, ir kartu sukursime stilingą ir nepakartojamą laukimo fotosesiją Vilniuje!

Laukimo fotosesija Vilniuje

sanpolserphoto@gmail.com

Tel: +37062460107

m.me/Sanpolser.photo

facebook.com/Sanpolser.photo

Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

bottom of page