top of page

Nėščiosios fotosesija Vilniuje

1-os valandos nėščiosios fotosesija Vilniuje jūsų aplinkoje kainuos 80 .

1-os valandos nėščiosios fotosesija Vilniuje studijoje kainuos nuo 110 iki 130 € priklausomai nuo pasirinktos studijos.
 
Gausite 25-ias retušuotas fotografijas.

Galiu atsiųsti fotostudijų įrengimo pavyzdžius su konkrečiomis kainomis.

Nėščiosios fotosesija VIlniuje yra ypatingas ir jautrus būsimosios mamos gyvenimo etapas, kurį verta išsaugoti nuotraukose. Tai yra magiškas laikotarpis, kai kūdikio laukimo džiaugsmas, meilė ir laukimas susilieja į vieną. Šioje fotosesijoje galima užfiksuoti nėščios moters grožį ir jausmus, kurie jai kyla. Tai ne tik puikus būdas išreikšti savo laimę ir pasitikėjimą savimi, bet ir sugrąžinti šį stebuklingą momentą, kai jis tampa prisiminimu.

 

Nėščiosios fotosesija Vilniuje leidžia būsimajai mama atsipalaiduoti, atkreipti dėmesį į savo kūną ir ryšį su kūdikiu, kuris jau švelniai juda viduje. Tai taip pat puiki galimybė sukurti nuostabias atsiminimų nuotraukas, kuriomis galėsite dalintis su artimaisiais ir ateityje pasakoti savo vaikui apie tai, kaip jūs jo laukėte. Šios nuotraukos bus nepakartojamos, nes jos perteikia tą ypatingą laukimo jausmą ir grožį, kuris yra unikalus kiekvienai nėščiai moteriai.

Nėščiosios fotosesija Vilniuje suteikia galimybę sukurti menišką fotografiją, kuri ne tik išryškina būsimosios mamos fizinį grožį, bet ir ją kaip mamą. Tai puiki proga įamžinti šį ypatingą momentą unikaliai ir meniškai, kad jis ilgam liktų jūsų atmintyje.

Laukimo fotosesija Vilniuje

sanpolserphoto@gmail.com

Tel: +37062460107

m.me/Sanpolser.photo

facebook.com/Sanpolser.photo

Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

bottom of page